Приобретение современного мобильного телефона от известных брендов Автор: kseniya_www · Опубліковано: 11.01.2010 15:39 · Розділ: Мобільний зв’язок

Сегодня ни один из нас не мыслит себе жизнь без сотового телефона. В этой связи довольно важной является борьба за клиентов среди компаний по производству мобильного оснащения, каждая из которых пробует выпустить на рынок особо интересный продукт. Все выше упомянутое приводит к тому, что у такого производителя как Nokia телефон преобразовывается из обыкновенной трубки в укомпанованый огромным числом разных комплектующих индификаторами, цифровой камерой, дорогой исключительной игрушкой для повышения статуса либо все это воедино.

Одним из таких товаров современной мобильной промышленности считается телефон Nokia X3.

Nokia X3 многофункциональный смартфон, работающий на платформе Symbian 9.3. Аппарат выполнен в виде двойного слайдера и предлагает разнообразные набор функций. В этой модели телефона воплощено все необходимое для потребителей с разнообразными предпочтениями. В представленном телефоне вы обнаружите и видео камеру с безупречным качеством снимков, и обширный набор программных функций, дополненных удобными приложениями от изготовителей, и привлекательный внешний облик телефона. Разработчик снова отдал свое внимание качеству модели, этим делая ее безупречным приобретением для клиентов с особым вкусом.

Большой популярностью пользуется и иная модель Nokia 5230, ее изысканный внешний облик и изменчивость цветовой гаммы корпуса отлично подойдет как парням, так и девушкам.

Для Nokia 5230 XpressMusic предлагаются сменные панели Xpress-On белого, красного, лилового и голубово цветов. Функция Theme Colorizer очень интересна, подсветка клавиш меняется в зависимости от установленной темы. Телефон оснащен 3,2-мегапиксельной камерой со светодиодной вспышкой, 8-х цифровым зумом. Не сомневайтесь, это не единственное преимущество представленной модели. По своему набору функций данная модель не уступает своим ближайшим конкурентам, а впечатляющая эргономика сделает работу с таким прибором истинным удовольствием. Да и ценовая политика по сравнению с прочими моделями достаточно приемлемая. Но все же следует отметить, что прежде чем выбрать телефон, не поленитесь удостовериться, что он в состоянии оправдать любые ваши предположения.


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.