Розробки Samsung для ATI Eyefinity: три монітори добре, а шість - краще! Автор: Andriy · Опубліковано: 11.01.2010 09:47 · Розділ: Нові технології

Під час першого показу технології ATI Eyefinity стало відомо, що AMD співпрацює з Samsung Electronics у випуску моніторів, здатних якомога повніше розкрити переваги нової технології. На виставці CES 2010 компанія Samsung представила публіці перший результат цих розробок.

Фото взято з сайту ixbt.com
Фото взято з сайту ixbt.com

Покупцям продукт буде доступний у версіях, що складаються з трьох або шести моніторів Samsung MD230 і підставки. Враховуючи, що роздільна здатність екрана кожного монітора складає 1900х1080 пікселів, сумарна роздільна здатність шести моніторів досягає фантастичного значення 5760х2160 пікселів.

Інші технічні характеристики моніторів:

• Динамічна контрастність: 150000:1;

• Статична контрастність: 3000:1;

• Кути огляду: 178° по горизонталі і вертикалі;

• Час відгуку: 8 мс;

• Входи: DVI і DisplayPort.

Фото взято з сайту ixbt.com
Фото взято з сайту ixbt.com

Об'єднанню декількох моніторів в один величезний екран сприяє вузька рамка навколо кожного дисплея. За словами виробника, її ширина становить менше одного сантиметра, що на 50-70% вужче, ніж у традиційних моніторів.

Є можливість скласти з дисплеїв наступні комбінації:

• Три монітора в книжковій орієнтації;

• Три монітора в альбомній орієнтації;

• Три монітора в альбомній орієнтації плюс один додатковий;

• Шість моніторів в альбомній орієнтації за схемою «3х2».

Рекомендована ціна SyncMaster MD230 становить $1900 за версію з трьома моніторами і $3100 за версію з шістьма моніторами. Компанія Samsung супроводжує свої продукти трирічною гарантією.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.