Проектор Light Touch створює сенсорний екран на будь-якій поверхні Автор: Andriy · Опубліковано: 11.01.2010 09:44 · Розділ: Нові технології

Light Blue Optics анонсувала свій перший продукт - інтерактивний проектор, який буквально перетворює будь-яку плоску поверхню в сенсорний екран з діагоналлю 10". Але функціональність не обмежується переглядом фото або відео: пристрій дозволяє взаємодіяти із зображенням так само, як це робиться у випадку звичайних сенсорних дисплеїв. Ефект досягається завдяки застосованій в Light Touch голографічної лазерної проекційної технології, що формує яскраву картинку з роздільною здатністю WVGA на невеликій відстані від об'єктива.

Проектор Light Touch. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Проектор Light Touch. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Взаємодія з віртуальним екраном здійснюється звичайними рухами пальців, які відслідковуються інфрачервоною сенсорною системою. Програмне забезпечення Light Touch включає Adobe Flash Lite 3.1, що на думку Light Blue Optics має залучити співтовариство розробників до написання програм для проектора. Пристрій оснащений 2 Гб флеш-пам'яті, роз'ємом для карт Micro SD ємністю до 32 Гб і батареєю, заряду якої вистачить всього на 2 години. Для підключення до комп'ютера і мережі передбачені інтерфейси Wi-Fi і Bluetooth. Light Touch буде поставлятися OEM-виробникам та іншим партнерам Light Blue Optics, які зможуть адаптувати дизайн під власні проекти. Інформації про вартість немає.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.