IGUGU Gamecore - ігри для ПК на телевізорі Автор: Andriy · Опубліковано: 11.01.2010 09:42 · Розділ: Техніка

Користувачі комп'ютерів, які не мають домашньої консолі, також часом не проти пограти не сидячи за столом з мишкою та клавіатурою, а з комфортом влаштувавшись на кріслі/дивані перед екраном телевізора. І спосіб зробити це існує: iGUGU анонсувала випуск системи, яка "трансформує ПК в найбільш потужну в індустрії ігрову приставку" з більш ніж 27 тис. найменувань ігор, розроблених для платформи ПК.

Контролер iGUGU Gamecore. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Контролер iGUGU Gamecore. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Найцікавішою частиною iGUGU Gamecore є контролер. Це бездротовий пристрій оснащений трекболом, джойстиком, покажчиком напрямку, програмованими кнопками і повноцінною QWERTY-клавіатурою, що дозволяє обходитися практично в будь-якій грі без традиційних для ПК маніпуляторів. Контролер виділяється не тільки виглядом - його апаратна частина містить шість акселерометрів, тому ігровий досвід буде помітно відрізнятися від комп'ютерного. За словами президента iGUGU Айзека Калдерона (Isaac Calderon), випуск Gamecore фундаментально змінить уявлення людей про ігри на ПК, оскільки "неінтуїтивні комбінації клавіш і двовимірні переміщення миші" залишаться в минулому.

Схема роботи. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Схема роботи. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Підключення комп'ютера до телевізора не вимагає установки всередину ПК додаткового "заліза" і здійснюється двома шляхами. Для середньої дистанції (до 15 м) призначений VGA-кабель і бездротовий USB-модуль зв'язку (2,4 ГГц) з контролером. Інтерфейс для великих відстаней (до 100 м) передбачає використання окремого приймально-передавального обладнання. Продажі iGUGU Gamecore почнуться в першому кварталі поточного року за ціною $80.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.