Samsung презентувала 14" ноутбук з прозорим дисплеєм Автор: Andriy · Опубліковано: 11.01.2010 09:41 · Розділ: Нові технології

Інтерфейс USB 3.0 все ще далекий від широкого розповсюдження, поява графічних процесорів на архітектурі NVIDIA Fermi відкладається, Intel Larrabee в поточному варіанті взагалі не побачить світ в кінцевих продуктах. Навіть нові відеокарти верхнього цінового діапазону запізнюються внаслідок проблеми виготовлення чіпів з 40-нм техпроцесом. Але високотехнологічній індустрії є чим зацікавити – продемонстрований Samsung пристрій доводить, що лабораторії продовжують "кувати" нові розробки, хоча і виглядають вони не завжди практично. Прототип ноутбука компанії має прозорий 14" екран, причому в буквальному сенсі - жодних трюків на зразок камери і зображення, що передається з неї.

Ноутбук з прозорим екраном від компанії Samsung. Фото взято з сайту news.org.ua
Ноутбук з прозорим екраном від компанії Samsung. Фото взято з сайту news.org.ua

Дисплей виготовлений за технологією органічних світловипромінювальних діодів (OLED), правда абсолютно "невидимим" його назвати не можна - рівень прозорості становить 40% (у вимкнено стані). На жаль, технічні подробиці залишаються закритими, тому специфікації комп'ютера і роздільна здатність екрану невідомі. Ноутбук не є серійною моделлю. Та й навряд чи стане, в будь-якому разі, у вигляді продукту для масового ринку - і технологія не з дешевих, і покупця серед цієї споживчої категорії знайти буде нелегко. Складно уявити, наприклад, роботу з документами на такому екрані де-небудь в вируючому активністю офісі, хіба що в майбутніх версіях ефект можна буде відключити. Однак ніщо не заважає використовувати прозорі OLED-панелі в MP3-плеєрах або смартфонах.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.