Анонсовано Bluetooth-навушники у спортивному стилі: JayBird SB1 Sportsband Автор: Andriy · Опубліковано: 08.01.2010 11:56 · Розділ: Техніка

Бездротові можливості пристроїв, навіть якщо це навушники, вже давно не розглядаються як певна екзотика, а значить продукт, що претендує на покупця, повинен мати особливості. Мається на увазі, звичайно, не ті пристрої невідомого азіатського бренду, де сяє гордий напис "Radio". Сучасна техніка - це Bluetooth, а сучасна техніка, яка дозволяє говорити про стиль - це SB1 Sportsband Bluetooth. Дизайн навушників від JayBird відрізняється строгими лініями, а чорний і сріблястий кольори підкреслюють технологічність.

Bluetooth-навушники JayBird SB1 Sportsband. Фото взято з сайту news.org.ua
Bluetooth-навушники JayBird SB1 Sportsband. Фото взято з сайту news.org.ua

Динаміки укладені в невеликі квадратні накладки і, як стверджує виробник, обертаються в будь-якому напрямку для адаптації до форми вух. Вертикальна дужка має прогумоване покриття для збереження положення навушників під час бігу або інших активних рухів - продукт позиціонується для не чужих спорту споживачів. Sportsband Bluetooth має вбудований мікрофон і підтримує роботу з VoIP-додатками, такими як Skype. Якщо надходить вхідний дзвінок, відтворення музики автоматично зупиняється, також є ручне управління: навушники оснащені кнопками для відповіді і скидання дзвінка, контролю відтворення композиції, вибору трека і гучності. Конструкція передбачає захист електроніки від вологи.

Bluetooth-навушники JayBird SB1 Sportsband. Фото взято з сайту news.org.ua
Bluetooth-навушники JayBird SB1 Sportsband. Фото взято з сайту news.org.ua

Технічні характеристики наступні: імпеданс - 32 Ом, повне нелінійне спотворення -


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.