Зовнішній вінчестер WD My Book отримав інтерфейс USB 3.0 Автор: Andriy · Опубліковано: 08.01.2010 11:53 · Розділ: Техніка

Стати першим продуктом компанії Western Digital, оснащеним швидкісним інтерфейсом USB 3.0, випала доля зовнішньому вінчестеру My Book 3.0 HBA. У порівнянні з іншими моделями серії, новинка є найпростішою і позбавлена таких функцій, як резервне копіювання даних або апаратне шифрування.

Зовнішній вінчестер WD My Book 3.0 HBA. Фото взято з сайту ixbt.com
Зовнішній вінчестер WD My Book 3.0 HBA. Фото взято з сайту ixbt.com

Завдяки нововведенню, швидкість передачі даних між накопичувачем і ПК зросла в кілька разів. Виробник стверджує, що для передачі відеозапису розміром 24 ГБ за допомогою USB 3.0 знадобилося менше трьох хвилин, у той час як при використанні USB 2.0 це зайняло 11,3 хвилини.

Новинка доступна в модифікаціях об'ємом 1 та 2 ТБ. Є можливість укомплектувати модель картою розширення PCI-E, що доповнює комп'ютер парою портів USB 3.0. Однак завдяки зворотній сумісності інтерфейсу накопичувач можна підключити і до традиційних роз'ємів USB 2.0.

Розміри накопичувача складають 165х135х48 мм, а важить модель близько 1,18 кг.

Новинка вже доступна у продаж на офіційному сайті виробника. Залежно від об’єму моделі, її ціна дорівнює $200 (1 ТБ) або $270 (2 ТБ). Компанія супроводжує свої продукти дворічною гарантією.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.