Підставка для охолодження ноутбуків Titan TTC-G9TZ Автор: Andriy · Опубліковано: 08.01.2010 11:49 · Розділ: Техніка

Компанія Titan продовжує розширювати асортимент систем охолодження для ноутбуків. Слідом за представленою восени моделлю TTC-G12TZ, компанія підготувала ще одну розробку під позначенням TTC-G9TZ. Новинка являє собою алюмінієву підставку розмірами 340х230х42 мм.

Підставка для охолодження ноутбуків Titan TTC-G9TZ. Фото взято з сайту ixbt.com
Підставка для охолодження ноутбуків Titan TTC-G9TZ. Фото взято з сайту ixbt.com

За охолодження ноутбука відповідає пара 80-міліметрових вентиляторів. Отримуючи необхідне живлення по шині USB, вентилятори обертаються зі швидкістю 1500 оборотів в хвилину. При цьому рівень шуму не перевищує 20 дБА, а за одну хвилину кожен з них пропускає через себе близько 21,5 куб. футів повітря.

Підставка для охолодження ноутбуків Titan TTC-G9TZ. Фото взято з сайту ixbt.com
Підставка для охолодження ноутбуків Titan TTC-G9TZ. Фото взято з сайту ixbt.com

Покриття підставки запобігає ковзання ноутбука, що створює додаткову зручність при роботі з ним на колінах і підвищує ефективність охолодження. Завдяки тому, що товщина виробу становить лише 1,2 см, він не створить проблем при транспортуванні, а крім того й захистить ноутбук від пошкоджень.

На сторінці продукту нічого не згадується про дату виходу або рекомендовану ціну новинки.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.