Кияни протестують проти влади. Автор: Вікторія · Опубліковано: 03.04.2009 13:13 · Розділ: Політика

Сьогодні на вулиці Києва опозиційна Партія регіонів виводить своїх прихильників для участі в акції протесту "Змінимо владу – зупинимо кризу!", вимагаючи змінити всю політичну владу в країні: уряд, парламент і Президента.

Найбільше учасників акції, активна фаза якої розпочалася о 11.00, знаходиться в Маріїнському парку біля Верховної Ради, де встановлена сцена із потужним звукотехнічним обладнанням. На цій площі розміщено близько 20 палаток із символікою Партії регіонів. Також 2 тисячі мітингувальників знаходяться навпроти Будинку уряду, ще декілька тисяч – біля секретаріату Президента з боку вулиці Лютеранської.

Правоохоронці не допускають мітингувальників на вулицю Банкову (безпосередньо до будівлі секретаріату Президента). Керівництво регіоналів обіцяло, що на вулиці столиці вийдуть 50 тисяч чоловік. Учасники акції поводяться спокійно.

Депутати від фракції Партії регіонів продовжують блокувати трибуну і президію Верховної Ради. Група регіоналів провела ніч в сесійному залі парламенту. Депутати скріпляли ланцюгами ручки вхідних дверей в зал зсередини. Із своєю оцінкою ситуації в Україні та вимогами до влади зі сцени на головній площі України, виступлять мери міст, керівники органів місцевого самоврядування, народні депутати, а також Янукович.


Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.