У Supermicro придумали, як розмістити 90 ТБ дискової пам'яті в корпусі 4U Автор: Andriy · Опубліковано: 08.01.2010 11:39 · Розділ: Техніка

За словами представників компанії Super Micro Computer, що спеціалізується на високопродуктивних сховищах даних і серверах, її фахівцям вдалося створити першу у світі лінію шасі для сховищ, розраховану на двосторонню установку HDD.

Фото взято з сайту ixbt.com
Фото взято з сайту ixbt.com

Новий підхід дозволив збільшити місткість шасі. Оснащене блоками живлення з резервуванням і ККД не менше 94% шасі SC847 передбачає установку до 36 вінчестерів типорозміру 3,5 дюйма з можливістю гарячої заміни. У передній частині блоку розташовано 24 накопичувача, ще 12 - в задній. У конфігурації JBOD кількість накопичувачів, розміщених в задній частині, можна збільшити до 21, довівши, таким чином, загальну кількість до 45. Нескладно підрахувати, що за умови використання HDD об'ємом 2 ТБ сумарний обсяг сховища досягає 90 ТБ.

Технологія iPass дозволяє поєднувати накопичувачі по чотири, що спрощує обслуговування. Підтримуються моделі з інтерфейсами SAS 6 і 3 Гбіт/с. Модель SC847 підтримує встановлення одно-і двопроцесорних системних плат і до семи карт розширення.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.