Skiff Reader - «електронна книга» з екраном розміром 11,5 дюймів Автор: Andriy · Опубліковано: 06.01.2010 13:19 · Розділ: Нові технології

Як вважають аналітики, у поточному році обсяги випуску «електронних книжок» з великими екранами зростуть у кілька разів. Яскравим прикладом того, які пристрої в цій категорії можуть з'явитися на ринку протягом року, є пристрій Skiff Reader, показаний на фото.

Skiff Reader. Фото взято з сайту ixbt.com
Skiff Reader. Фото взято з сайту ixbt.com

Найбільш характерною рисою, що відрізняє Skiff Reader від тих «електронних книжок», які можна купити вже зараз, є величезний гнучкий екран виробництва LG Display. Його розмір по діагоналі дорівнює 11,5 дюймів (292 мм). Це приблизно вчетверо більше, ніж розмір екранів, якими оснащені такі «читалки», як BenQ nReader, Barnes & Noble nook і Amazon Kindle 2.

Skiff Reader. Фото взято з сайту ixbt.com
Skiff Reader. Фото взято з сайту ixbt.com

Роздільна здатність Skiff Reader 1600x1200 пікселів. Передбачається, що такий екран дозволить з комфортом читати журнали і газети. Екран сенсорний. Він сприймає дотик пальців і пера, що входить в комплект.

Skiff Reader. Фото взято з сайту ixbt.com
Skiff Reader. Фото взято з сайту ixbt.com

У конфігурацію пристрою входить 4 ГБ внутрішньої пам'яті, приблизно три чверті з цього обсягу доступно користувачеві. Для розширення пам'яті служить гніздо SD (SDHC 2.0).Пристрій обладнаний гучномовцем і роз'ємом для навушників, що вказує на наявність функцій плеєра. Завантаження матеріалів у Skiff Reader здійснюється по інтерфейсу USB або Wi-Fi. Крім того, є підтримка 3G. Габарити виробу дорівнюють 228,6х279,4х6,8 мм, маса рівна 498 г.

Ціна і дата початку продажів Skiff Reader поки не названі. Побачити пристрій зможуть відвідувачі виставки CES 2010.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.