Чотирьохдисковий NAS-сервер Thecus N4200 заснований на платформі Pine Trail Автор: Andriy · Опубліковано: 06.01.2010 13:12 · Розділ: Техніка

Тайванський виробник Thecus Technology анонсував випуск нової моделі NAS-сервера. Основою для пристрою під назвою N4200 послужила нова платформа Pine Trail. У ньому використовується двоядерний процесор Intel Atom D510 з тактовою частотою 1,66 ГГц і 1 ГБ оперативної пам'яті DDR2.

NAS-сервер Thecus N4200. Фото взято з сайту ixbt.com
NAS-сервер Thecus N4200. Фото взято з сайту ixbt.com

Чотири відсіки для накопичувачів підтримують встановлення жорстких дисків з інтерфейсом SATA 3 Гбіт/с. Загальний обсяг дискового простору може досягати 8 ГБ. Накопичувачі можна об'єднати в масив RAID 0, 1, 5, 6, 10 або JBOD. Два дисплея дозволяють контролювати стан системи та надають необхідні налаштування.

NAS-сервер Thecus N4200. Фото взято з сайту ixbt.com
NAS-сервер Thecus N4200. Фото взято з сайту ixbt.com

Технологія дублювання службової пам'яті для зберігання ОС пристрою (Dual DOM) забезпечує безвідмовну роботу масиву навіть у випадку програмного збою або невдалої перепрошивки пристрою. Завдяки вбудованому акумулятору, Thecus N4200 забезпечить цілісність інформації в разі проблем з електроживленням.

NAS-сервер Thecus N4200. Фото взято з сайту ixbt.com
NAS-сервер Thecus N4200. Фото взято з сайту ixbt.com

Можливості розширення представлені одним слотом PCI-E x1. На корпусі пристрою розташовані два мережевих роз'єми Gigabit LAN, шість портів USB 2.0 і два порти eSATA. Жорсткі диски охолоджуються вентилятором, швидкість обертання якого регулюється в залежності від їх температури.

Ціна NAS-сервера Thecus N4200 не оголошує.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.