Новий Porsche Boxster отримає трьохциліндровий турбомотор Автор: Andriy · Опубліковано: 06.01.2010 12:38 · Розділ: Авто-мото

Топ-менеджер компанії Porsche Ханс-Юрген Волер, відповідальний за розвиток модельної гами Boxster, в інтерв'ю британському журналу Autocar підтвердив, що спорткар наступного покоління буде пропонуватися з новим чотирициліндровим мотором або турбованим трьохциліндровим бензиновим агрегатом. Поява одного з цих двигунів необхідно для відповідності вимогам Євросоюзу, що наказує всім автовиробникам до 2012 року істотно скоротити у своїх автомобілів рівень викидів вуглекислого газу.

Фото взято з сайту auto.lenta.ru
Фото взято з сайту auto.lenta.ru

За словами Волера, новий Porsche Boxster з екологічною силовою установкою розвиватиме близько 180-200 кінських сил, а його рівень викидів CO2 складе 180 грамів на кілометр. Як повідомлялося раніше, такий автомобіль стане значно легшим машини нинішнього покоління, що допоможе трохи компенсувати невисоку для спорткарів компанії потужність двигуна. "Беручи до уваги те, що історія Boxster почалася з машини з 200-сильним 2,5-літровим мотором, я думаю, що клієнти не будуть заперечувати проти появи нового покоління версії з аналогічною потужністю", - додав Волер. Відзначимо, що чотирициліндровий мотор в останній раз застосовувався на купе Porsche 968, що випускалася з 1992 по 1995 рік.

Відповідно до вимог Євросоюзу, виробникам спорткарів з щорічним обсягом випуску менше 300 тисяч автомобілів на рік (таким як Porsche) немає необхідності знижувати рівень викидів CO2 у всіх своїх машин до 120 грамів на кілометр. Таким компаніям лише необхідно домогтися зменшення викидів вуглекислого газу у моделей на 25 відсотків у порівнянні з показниками 2006 року. Для відповідності цим вимогам компанія Porsche також готує гібридні версії своїх автомобілів і електрокар на базі спорткара 911.

Джерело auto.lenta.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.