Тепер французи зможуть розважатися до ранку Автор: Lesly · Опубліковано: 05.01.2010 15:37 · Розділ: Події у світі

Любителі вечірок по всій Франції тепер зможуть танцювати всю ніч. Таку можливість вони отримають завдяки новим розпорядженням, згідно з якими диско-клубам та барам з танцмайданчиками дозволено працювати до сьомої години ранку. Представники влади вважають, що подібне нововведення оживить французькі міста.

Нові заходи покликані встановити єдиний час для закриття барів у країні і, цим самим, зменшити кількість молодих людей напідпитку, що переїжджають з одного закладу до іншого в пошуках місця де можна розважатися і танцювати до ранку.

Нововведення допоможе зменшити ризик дорожньо-транспортних пригод внаслідок водіння в нетверезому стані у Франції. Фото взято з сайту djjdee-mobiledisco.co.uk
Нововведення допоможе зменшити ризик дорожньо-транспортних пригод внаслідок водіння в нетверезому стані у Франції. Фото взято з сайту djjdee-mobiledisco.co.uk

В новому розпорядженні, опублікованому в урядовому віснику, говориться про те, що будь який розважальний заклад, в якому подають алкоголь і є танцювальний майданчик може залишатися відкритим до сьомої ранку.

Однак, алкогольні напої подаватимуться тут тільки до 5:30, після чого вступатиме в дію "сухий закон". Це правило встановлено для того, щоб перед необхідністю розходитися по домівках молоді люди могли хоч трохи прийти до себе.

Представники Synhorcat, компанії-власника мережі барів, вважають нові розпорядження є "великою перемогою, яка допоможе зменшити ризик дорожньо-транспортних пригод внаслідок водіння в нетверезому стані у Франції".

"Одночасне закриття всіх барів назавжди вирішить проблему п’яних водіїв, які сідають за кермо у пошуках ще відкритих барів", - сказав Дідьє Шене, президент Synhorcat.

"Це також зробить Париж та інші популярні серед туристів французькі міста більш привабливими для подорожей, оскільки раніше бари тут зачинялися значно раніше в порівнянні з Берліном, Лондоном чи Барселоною", - додав він.

Джерело: current.com


Інші новини розділу