Проектор для телефонів HypnosEye Автор: Andriy · Опубліковано: 05.01.2010 14:59 · Розділ: Техніка

Популярність iPhone спонукає виробників електронних пристроїв та інших продуктів випускати найрізноманітніші аксесуари до цього смартфону - від картонних кейсів до FM-передавачів, а лабораторії розробляють сенсори хімічних сполук. Оскільки Пікопроектори також розглядаються як майбутнє портативної електроніки, логічним виглядав би проектор для iPhone, раз Apple не подбала про вбудовані рішення. Свої послуги може запропонувати HypnosEye - "не високотехнологічний" проектор для мобільних телефонів.

Проектор для телефонів HypnosEye. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Проектор для телефонів HypnosEye. Фото взято з сайту 3dnews.ru

HypnosEye підтримує роботу фактично з будь-яким телефоном або плеєром, що мають підсвічування. Він не зрівняється з багатьма іншими пікопроекторами в частині габаритів, зате володіє важливою перевагою: не має потреби в живленні. Він не оснащений ні батареями, ні паливним осередком, ні сонячною панеллю. Отже, ніяких лазерів, LED або обертових дзеркал в ньому також немає, як і взагалі натяку на електронні компоненти. Замість них HypnosEye використовує стародавню як світ оптичну систему з лінзою і дзеркалом для проектування зображення.

Варіанти застосування. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Варіанти застосування. Фото взято з сайту 3dnews.ru

У спеціальний відсік поміщається iPhone або інший відповідний за розмірами телефон, в якому попередньо необхідно виставити максимальну яскравість дисплея. Фокус настроюється ручним переміщенням лінзи, дистанція до екрану повинна становити 0,5-2 м. Розмір проекції - від 17" до 45". У комплект поставки входить 14" екран з полікарбонату, маса HypnosEye - 0,4 кг. Незважаючи на нехитру конструкцію, продається проектор за $ 117.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.