Акустичне крісло Sound Egg - об'ємний звук у "шкаралупі" Автор: Andriy · Опубліковано: 05.01.2010 11:26 · Розділ: Техніка

Повністю зануритися в атмосферу звуку, будь то музика чи фільм, часом не дозволяють ні брендові навушники, ні дорогі аудіосистеми для домашніх кінотеатрів. Можливо, недолік існуючих рішень заповнить продукт Sound Egg ("Звукове яйце") 5.1, який Acousticom спільно з Memphis Car Audio і Dolby Laboratories буде демонструвати на міжнародній виставці споживчої електроніки CES в січні 2010 року. Кожна зі згаданих компаній покаже дану розробку з власними технологіями.

Акустичне крісло Sound Egg. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Акустичне крісло Sound Egg. Фото взято з сайту 3dnews.ru

По суті, Sound Egg - це крісло особливої конструкції, що є мобільною акустичної камерою, що підтримує відтворення звуку з частотою від 20 Гц до 20 кГц. На стенді Acousticom можна буде побачити три моделі камери з різними джерелами звуку. Наприклад, крім музики випаде шанс пограти в Xbox 360. Memphis Car Audio продемонструє колонки MClass і Power Reference Speakers - Sound Egg дозволить зрозуміти, як та чи інша технологія буде звучати в автомобілі. Dolby ж випробує останні інновації в області високоякісного просторового звуку.

Acousticom позиціонує Sound Egg для ігор, перегляду фільмів, роботи на комп'ютері та демонстраційних цілей для бізнесу. У стандартній комплектації система класу 5.1 включає 10" сабвуфер, звукоізолюючі покриття, позолочені штекери колонок. Розмір камери складає 147х86х91 см. Підтримується підключення до DVD-плеєра, ігрової консолі Xbox, Playstation, Wii і інших пристроїв. Вартість Sound Egg з різним кольоровим оформленням на веб-сайті компанії становить $1500.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.