Xigmatek випустить ще один «міфічний» корпус для ПК Автор: Andriy · Опубліковано: 05.01.2010 11:21 · Розділ: Техніка

Слідом за моделями Midgard і Asgard, асортимент компанії Xigmatek незабаром поповнить третій корпус для ПК. Як і у випадку перших двох, його назва запозичена зі скандинавської міфології.

Модель корпусу Utgard. Фото взято з сайту ixbt.com
Модель корпусу Utgard. Фото взято з сайту ixbt.com

Модель Utgard відноситься до категорії mid-tower. У корпусі чорного кольору є дев'ять посадочних місць для накопичувачів типорозміру 5,25. На передній панелі знаходяться роз'єми для навушників і мікрофона, два порти eSATA і чотири порти USB 2.0. Крім того, корпус оснащений вбудованим регулятором швидкості обертання вентиляторів.

У зв’язку з тим, що новинка ще не представлена офіційно, детальні технічні подробиці поки що відсутні. Судячи по знімку, Utgard має задній витяжний вентилятор і розрахований на установку двох вентиляторів на бічній стінці. Ймовірно, що передбачена установка ще одного вентилятора на передній стінці та двох - на верхній. Для блоку живлення відведено місце в нижній частині шасі. Якщо екстраполювати знання про Midgard і Asgard, можна припустити, що й у випадку Utgard для монтажу і демонтажу накопичувачів і карт розширення не знадобляться інструменти.

Імовірно, Xigmatek представить новий корпус для ПК на виставці CES 2010.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.