У Парижі (Франція) пройде виставка у сфері IT: Real Time Solutions & Embedded Systems Show Автор: Andriy · Опубліковано: 05.01.2010 11:15 · Розділ: Події у світі

RTS Embedded Systems надасть відвідувачам безліч нових електронних компонентів, таких як картки, операційні системи. У виставці RTS Embedded Systems візьмуть участь близько 150 французьких та іноземних постачальників і інтеграторів програмного забезпечення та комп'ютерних комплектуючих, інженерних рішень і послуг, які розмістять свою продукцію на 4000 кв. м. площі паризького виставкового центру CNIT Paris la Défense. В рамках виставки пройдуть спеціалізовані конференції, метою яких є обмін ідеями, досвідом та інформацією між постачальниками промисловості та інтеграторами, провайдерами, розробниками та користувачами.

Фото взято з сайту news.org.ua
Фото взято з сайту news.org.ua

Продукція RTS Embedded Systems охоплює майже весь спектр комп'ютерної електроніки та супутнього програмного додатку. На виставці до уваги відвідувачів будуть надані: комплектуючі (мікропроцесори і калькулятори, напівпровідники, цифрові сигнальні процесори, програмовані користувачем вентильні матриці, емулятори, мережеві інтерфейси, промислові ПК і робочі станції, дослідне та вимірювальне обладнання, монітори, пасивні компоненти, датчики); програмне забезпечення (операційні системи, автоматизоване проектування та створення програм, бази даних, продукти спільної розробки, інтернет додатки, мережеві пристрої).

Фото взято з сайту news.org.ua
Фото взято з сайту news.org.ua

Деталізація тематики виставки RTS Embedded Systems:

• Інтернет

• Комп'ютерна техніка

• Комп'ютерні мережі, мережеві технології

• Комп'ютерні технології

• Мультимедіа

• Програмне забезпечення

Місце проведення: Франція, Париж, Виставковий центр Paris Expo Porte de Versailles

Організатор: Infopromotions

Час проведення з 30.03.2010 по 01.04.2010.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу