Зовнішні накопичувачі XG1 Chic Автор: Andriy · Опубліковано: 04.01.2010 11:21 · Розділ: Техніка

На сайті LG Electronics з'явилася інформація про випуск зовнішніх накопичувачів серії XG1 Chic. У витончених корпусах XG1 Chic чорного і білого кольору знаходяться вінчестери типорозміру 3,5 дюйма.

Зовнішні накопичувачі XG1 Chic. Фото взято з сайту ixbt.com
Зовнішні накопичувачі XG1 Chic. Фото взято з сайту ixbt.com

Передбачається, що накопичувачі будуть гармонійно виглядати як в інтер'єрі робочого місця в офісі, так і поряд з домашнім ПК в житловій кімнаті.

Зовнішні накопичувачі XG1 Chic. Фото взято з сайту ixbt.com
Зовнішні накопичувачі XG1 Chic. Фото взято з сайту ixbt.com

До особливостей XG1 Chic можна віднести пасивне охолодження. Для підключення до ПК пристрої оснащені інтерфейсом USB 2.0. Першими на південнокорейському ринку вийдуть накопичувачі об'ємом 1 ТБ. У січні до них приєднаються моделі об'ємом 1,5 і 2 ТБ. Про ціну і терміни появи нових зовнішніх HDD на ринках інших країн даних поки немає.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.