Paradigm Shift покаже на CES «електронні книги» з кольоровими дисплеями Автор: Andriy · Опубліковано: 04.01.2010 11:19 · Розділ: Техніка

У більшості доступних зараз пристроїв для читання електронних книг використовуються дисплеї E-Ink. Їх основною перевагою є мале енергоспоживання, обумовлене тим, що живлення необхідне тільки в моменти зміни зображення, а з недоліків можна відзначити монохромність.

Фото взято з сайту ixbt.com
Фото взято з сайту ixbt.com

Пристрої для читання електронних книг EER-051 і EER-071WF, підготовлені до випуску компанією Paradigm Shift, мають можливість виводити кольорові зображення. Справа в тому, що в них використовуються рідкокристалічні екрани розміром п'ять і сім дюймів по діагоналі відповідно.

Фото взято з сайту ixbt.com
Фото взято з сайту ixbt.com

Молодша модель має 1 ГБ вбудованої флеш-пам'яті і слот розширення SD. Вона підтримує текстові формати ANSI, UNICODE TXT, DOC, PDF, HTML, FB2, PDB, EPUB (без шифрування), і навіть відтворення звукозаписів у форматі MP3. Старша модель отримала 2 ГБ вбудованої пам'яті, сенсорний дисплей і адаптер Wi-Fi. Вона працює під управлінням Windows CE, що істотно розширює функції пристрою. Зокрема, можливий перегляд документів Microsoft Office, файлів у форматі PDF, фотознімків і відеозаписів у форматі MP4, обмін повідомленнями і т.п. По суті справи, EER-071WF являє собою надпортативний ПК (UMPC).

Модель з п'ятидюймовим екраном буде доступна в білому, синьому, фіолетовому, рожевому, чорному і сріблястому варіантах колірного оформлення за ціною $150. Для старшої моделі вартістю $200 виробник вибрав чорний і білий варіанти. Побачити «читалки» зможуть відвідувачі виставки CES 2010, а в лютому повинні початися їх продажі в США.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.