CPU-кулер Сoolink Corator DS Автор: Andriy · Опубліковано: 04.01.2010 11:15 · Розділ: Техніка

Кулер Сoolink Corator DS. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Кулер Сoolink Corator DS. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Співробітникам мережного ресурсу overclockers.at вдалося зробити фотографії підготовленого до випуску компанією Coolink процесорного кулера Corator DS, сумісного з новітніми процесорами від Intel і AMD.

Кулер Сoolink Corator DS. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Кулер Сoolink Corator DS. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Як повідомляється, дана модель побудована із застосуванням фірмової технології Gapless Direct Touch Technology, що забезпечує прямий контакт з поверхнею CPU чотирьох наявних U-подібних мідних теплових трубок, які в основі утворюють суцільну мідну «підошву». На трубки нанизані дві секції, складені з численних тонких алюмінієвих пластин. Між «вежами» встановлено вентилятор серії SWiF2, специфікації якого, на жаль, не уточнюються.

Кулер Сoolink Corator DS. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Кулер Сoolink Corator DS. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Очікується, що офіційна прем'єра виробу відбудеться вже найближчим часом. Тоді громадськості і стане доступна повна інформація про всі технічні характеристики, ціну і терміни початку масових продажів новинки.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.