Скоро з'явиться перший телевізійний супутниковий канал, що буде транслюватися у форматі 3D HDTV Автор: Andriy · Опубліковано: 04.01.2010 11:12 · Розділ: Нові технології

Незабаром з'явиться перший телевізійний супутниковий канал, який здійснюватиме мовлення в стандарті 3D HDTV. Ця подія стала технологічно можливою після нещодавнього запуску на орбіту нового супутника компанії DirecTV. Для перегляду нового тривимірного телебачення високої чіткості глядачам необхідно буде оновити прошивку свого пристрою одержувача, а також придбати спеціальний телевізор з підтримкою нового стандарту 3D HDTV.

Фото взято з сайту news.org.ua
Фото взято з сайту news.org.ua

Відомі виробники, в числі яких LG, Samsung, Panasonic і Sony, вже заявили про підтримку цього стандарту в майбутньому. Ціна нових телевізорів буде досить висока, однак творці нового формату впевнені в тому, що перехід до 3D HDTV неминучий. На думку керівництва DirecTV, телевізори з підтримкою нового формату витіснять з часом звичайні HDTV панелі, точно так, як свого часу на зміну дисплеїв з електронно-променевими кінескопами прийшли нові моделі з LCD-дисплеєм. Початок мовлення в новому стандарті намічено на весну 2010 року.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.