Garmin анонсувала навігатори для дикої природи Автор: Andriy · Опубліковано: 04.01.2010 11:08 · Розділ: Техніка

Garmin обновила серію Oregon 400, представивши моделі Oregon 450 і Oregon 450t. Новинки також орієнтовані на людей, що ведуть активний спосіб життя, і регулярно приймають виклики дикої природи.

Навігатор Garmin Oregon 450t. Фото взято з сайту news.org.ua
Навігатор Garmin Oregon 450t. Фото взято з сайту news.org.ua

Garmin Oregon 450 і Oregon 450t обладнані 3-дюймовим екраном, здатним розпізнавати натискання в рукавичках. Але це не єдине поліпшення у порівнянні з Oregon 400. Графічна оболонка стала зручнішою, підтримується швидкий інтерфейс USB, з'явився тривісний електронний компас (не реагує на нахили навігатора), значно доопрацьовано навігаційне ПЗ. У Oregon 450 і Oregon 450t традиційно застосовується барометричний висотомір. Об'єм пам'яті обмежений 850 Мб, але його можна збільшити за рахунок карти microSD.

Фото взято з сайту news.org.ua
Фото взято з сайту news.org.ua

Відмінною особливістю 450t називається наявність топографічних карт США в масштабі 100000:1 і тривимірних ракурсів. На картах відзначені залізничні колії, дороги, узбережжя, озера, річки, парки, заповідники та природні зони відпочинку.

Продажі новинок починаються в першому кварталі. Oregon 450 буде коштувати $400, а Oregon 450t - $500.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.