Thermaltake анонсує спеціальний корпус для ПК з 3D-картами на GPU NVIDIA з архітектурою Fermi Автор: Andriy · Опубліковано: 04.01.2010 11:02 · Розділ: Техніка

Компанія Thermaltake, що нещодавно обновили серію блоків живлення TR2 RX, анонсувала випуск корпусу для ПК, створеного у співпраці з NVIDIA. Новинка, що отримала назву Element V Nvidia Edition, сертифікована на сумісність з графічними прискорювачами NVIDIA нового покоління. Іншими словами, якщо GPU NVIDIA з архітектурою Fermi коли-небудь вийдуть, їх буде куди вставити.

Корпус Element V Nvidia Edition. Фото взято з сайту ixbt.com
Корпус Element V Nvidia Edition. Фото взято з сайту ixbt.com

Як нескладно здогадатися з назви, основою для новинки послужив корпус Element V. До її особливостей відноситься великий розмір, хороша вентиляція та малий рівень шуму. Повнорозмірна «башта» розрахована на системні плати типорозміру MicroATX, ATX і EATXЮ має велику кількість відсіків для накопичувачів. У нижній частині знаходиться блок живлення.

Корпус має вбудовану систему керування вентиляцією, до якої входять вентилятори, проводка живлення вентиляторів і світлодіодне підсвічування вентиляторів ColorShift, що забезпечує можливість керування швидкістю обертання роторів і вибору кольору світіння світлодіодів.

На бічній стінці встановлений вентилятор ColorShift типорозміру 230 мм, який втягує повітря. Другий ColorShift розміром 200 мм знаходиться на верхній панелі корпусу і видуває повітря з корпусу. Два впускних 120-міліметрових вентилятори закріплені на передній панелі, третій працює на випуск і знаходиться на задній стінці.

Крім цього, корпус Element V Nvidia Edition має вентиляцію для охолодження 3D-карт.Створене спільно фахівцями Thermaltake і NVIDIA рішення забезпечує додатковий відвід тепла від високопродуктивних графічних підсистем 3-way SLI або Quad SLI, побудованих на базі 3D-карт NVIDIA нового покоління, які ще не вийшли.

Принцип дії цієї розробки полягає в примусовому нагнітанні свіжого повітря ззовні шасі в повітрозабірник кулера 3D. Як наголошується в офіційному прес-релізі, без сертифікованого шасі система з 3D-картами NVIDIA нового покоління «може бути не в змозі працювати при максимальних налаштуваннях через неадекватне охолодження».

Продажі корпусу Element V вже розпочалися. Модель Element V Nvidia Edition проходить останні перевірки. Її зразки будуть показані в ході виставки CES 2010.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.