MCube Mini – мініатюрний зарядний пристрій для ноутбука Автор: Andriy · Опубліковано: 04.01.2010 11:00 · Розділ: Техніка

Тим, хто часто знаходиться в роз'їздах і подорожах, знайома ситуація з браком заряду батареї портативного комп'ютера. Можна, звичайно, придбати акумулятор з більшою ємністю і ще один носити як запасний, але збережена в них енергія рано чи пізно все одно закінчиться. А долаючи сотні і тисячі кілометрів в автомобілі або літаку, дуже доречним було б мати пристрій для підзарядки, і чим компактніший, тим краще. Компанія Innergie анонсувала саме такий продукт - зарядний пристрій, призначений для використання в автомобілі або літаку.

Вигляд mCube Mini. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Вигляд mCube Mini. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Стверджується, що mCube Mini - це найменший адаптер живлення в світі в своєму класі. Йому необхідне джерело напруги 12 В або 15 В. Підтримуються портативні комп'ютери з споживаною потужністю до 65 Вт при напрузі 15-21 В, до яких відносяться ПК до 17" від більшості відомих виробників. Пристрій також оснащений роз'ємом USB, завдяки якому одночасно з ноутбуком може заряджатися або працювати який-небудь гаджет. Вихідна постійна напруга становить 16-19,5 В, струм - відповідно 4,05-3,3 А. Габарити пристрою - 60х26х18 мм, тобто mCube Mini легко поміщається на долоні. Маса - 67,5 р.

Продається пристрій за ціною $70.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.