Щоб новорічні плани збулися… Автор: Lesly · Опубліковано: 31.12.2009 17:31 · Розділ: Новорічні новини

Щороку, із закінченням Старого та наближенням Нового року, мільйони людей по всій земній кулі підсумовують прожитий відрізок часу, тривалістю 365 днів, та складають плани на новий. Однак, більшість з цих рішень, планів, обіцянок та мрій так і залишаються невиконаними. А відбувається внаслідок однієї-єдиної причини – неправильного підходу до справи, вважають дослідники.

Професор Річард Уайзман з Хартфордширського університету, що в Англії, вивчав зусилля 700 добровольців, спрямовані на досягнення певних цілей, таких як схуднути, кинути палити, зайнятися самоосвітою, тощо. В результаті, він встановив, що не більше 22% учасників дослідження були успішними у своїх починаннях.

Поставте перед собою тільки одну ціль і направте всю вашу енергію на її досягнення. Фото взяте з сайту allthingsmamma.com
Поставте перед собою тільки одну ціль і направте всю вашу енергію на її досягнення. Фото взяте з сайту allthingsmamma.com

Найбільш важливим відкриттям було те, що люди, які, переслідуючи свої мрії, дотримувалися загальноприйнятих порад (наприклад, зосередитися на негативних наслідках у випадку недосягнення цілі, усунути можливі спокуси чи бачити себе успішним) не добилися успіху.

"Більшість з цих ідей часто рекомендують використовувати експерти, як ефективні засоби досягнення цілей, але наші результати свідчать про те, що вони просто не працюють", -сказав Уайзман у прес-релізі.

І навпаки, люди, які досягли своїх цілей, не складали недосяжних чи грандіозних планів, а розділяли шлях до цілі на маленькі та легкі для виконання кроки. Крім того, вони нагороджували себе, коли бачили найменші успіхи, ділилися своїми мріями з друзями, часто думали про переваги, які вони отримають, досягнувши запланованого, а також ретельно відслідковували прогрес.

"Багато з найбільш дієвих методів досягнення успіху передбачають складання плану та його виконання", - додав вчений. А щоб мрії збулися напевне, він пропонує:

 • Поставте перед собою тільки одну ціль і направте всю вашу енергію на її досягнення;
 • Рішення добитися чогось приймайте завчасно, щоб мати можливість сфокусуватися на його досягненні ще до початку нового року;
 • Не ставте перед собою раніше не виконані завдання, щоб уникнути нового провалу;
 • Відсійте другорядне і зосередьтеся на тому, що є дійсно важливим для вас зараз;
 • Поділіться вашими планами з друзями та родичами, щоб заручитися їхньою підтримкою;
 • Винагороджуйте себе за кожен позитивний результат, отриманий на шляху до успіху;
 • Відслідковуйте прогрес з допомогою журналу або електронних таблиць;
 • І головне, не здавайтеся після тимчасових невдач. Готуйтеся до того, що час від часу траплятимуться провали і приймайте їх як належне. Однак, не дозволяйте цим неприємним сюрпризам долі вкрасти ваші мрії!
 • Джерело: cbc.ca


  Інші новини розділу

  • 2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці

   2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці · Anastasia · 21.12.2016 14:16

   З нагоди святкування Нового року у Києві готують безліч цікавих локацій для мешканців та гостей міста. Цьогоріч створювати святкову новорічну атмосферу будуть ярмарки, фудкорти, фотозони та концерти.


  • Як зустріти 2016 рік?

   Як зустріти 2016 рік? · Марина Левицкая · 01.12.2015 11:22

   Не варто сперечатися з тим, що Новий рік є найчарівнішим святом у році. Це пов'язано з тим, що кожна людина вірить в зміни на краще, покладаючи великі надії на Новий рік. Свято асоціюється з чимось казковим і містичним, тому ми робимо все можливе для того, щоб допомогти всьому доброму і хорошому не оминути наш дім.


  • Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих

   Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих · lesya · 04.01.2014 15:04

   Після Різдва пора зимових подарунків, здавалося б, закінчиться. Але ні: якщо у вас є половинка, то готуйтеся до прекрасних сюрпризів всього через кілька тижнів. Так, День святого Валентина обіцяє потішити закоханих приємними подарунками.


  • Незвичні різдвяні традиції

   Незвичні різдвяні традиції · lesya · 04.01.2014 11:16

   Традиції українського Різдва корінням сягають у глибину віків. І якщо колись це свято відзначали з особливим розмахом, сьогодні його традиції збереглися хіба що в селах. Та все одно в багатьох українських квартирах шостого числа понад вечір у квартирах погасне світло, і різдвяна свічка освітить святковий стіл з центральною стравою – кутею – своїм ненав’язливим світлом.


  • Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini

   Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini · lesya · 24.12.2013 21:37

   Незабаром Різдво, і всі, хто його відзначає, з нетерпінням чекають цього свята. На столах українців з’явиться кутя і вареники, а британці куштуватимуть індичку.