Apple попросила розробників додатків iPhone OS не обмежуватися розширенням дисплея iPhone Автор: Andriy · Опубліковано: 31.12.2009 12:16 · Розділ: Нові технології

Веб-сайт Silicon Alley Insider, посилаючись на власне джерело в індустрії мобільної електроніки, повідомляє про те, що Apple звернулася до деяких розробників з пропозицією до наступного місяця підготувати демонстраційні версії програм для iPhone OS, розраховані на роботу «на весь екран» - без обмеження, стандартною роздільною здатністю нинішніх і минулих моделей iPhone/iPod touch була - 480x320 пікселів.

Фото взято з сайту ixbt.com
Фото взято з сайту ixbt.com

У січні Apple представить новий пристрій, який працює під управлінням операційної системи iPhone OS і володіє екраном з більш високою роздільною здатністю, ніж iPhone і iPod touch. Початок продажів гаджета відбудеться трохи пізніше - через кілька місяців після анонсу.

Цілком можливо, цим пристроєм виявиться планшетний комп'ютер Apple, чутки про який з'являються все частіше і наполегливіше. Не варто також виключати можливості використання екрана з великою роздільною здатністю в майбутній моделі iPhone, випуск якої очікується в середині літа 2010 року. Втім, зазвичай Apple вперше розповідає про майбутні зміни в iPhone і iPhone OS в березні на спеціалізованому заході, тому в січні цілком можна чекати і більше гучних анонсів.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.