Велоаксесуари Pedal Brain для iPhone Автор: Andriy · Опубліковано: 31.12.2009 11:55 · Розділ: Техніка

Яких тільки аксесуарів не випускають для iPhone! Тепер і у велосипедистів є свій. Новоявлений «комплект мобільного райдера» під назвою Pedal Brain складається з трьох частин: стильний чохол для телефону, який закріплюється на кермі велосипеда, додаток для iPhone і інтернет-сервіс.

Комплект
Комплект

За допомогою бездротового протоколу збору даних ANT+ аксесуар отримує інформацію про середню та поточну швидкості руху, пройдену відстань, біометричні дані райдера і багато іншого. Зібрані дані постають у вигляді графіків, які можна розмістити в Інтернеті. Однак це не все. Якщо ви - професійний велосипедист, то отримані графіки можна відправити на тренерський сервер, де надалі ваш наставник матиме змогу переглядати дані і обирати потрібний режим тренувань.

Ціна Pedal Brain коливається від $130 до $200, залежно від матеріалу, з якого виконаний чохол (це може бути звичайний пластик або вуглеволокно). Ще доведеться доплачувати $4 в місяць за користування тренерським сервісом, але останнє потрібно далеко не кожному велосипедистові.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.