GeForce GT 240 з «космічним» двохтурбінним кулером Автор: Andriy · Опубліковано: 31.12.2009 11:46 · Розділ: Техніка

Співробітникам інтернет ресурсу Expreview вдалося отримати доступ до зразка, що розробляється компанією Zotac. Річ йде про унікальний графічний адаптер NVIDIA GeForce GT 240 на базі створеного по 40-нм технології чіпа GT215 з 96 потоковими процесорами, що одержав назву Extreme Edition.

NVIDIA GeForce GT 240. Фото взято з сайту expreview.com
NVIDIA GeForce GT 240. Фото взято з сайту expreview.com

Справа в тому, що відведенням зайвого тепла від основних «гарячих точок» даного прискорювача, сформованого на оригінальній по дизайну друкованій платі, займається двослотовий кулер активного типу, який робить відеокарту зовні дуже схожою на космічний корабель. Ця схожість обумовлена не тільки характерною обтічної формою пластикового кожуха, а й присутністю збоку двох «турбін» з невеликими червоними вентиляторами усередині.

NVIDIA GeForce GT 240. Фото взято з сайту expreview.com
NVIDIA GeForce GT 240. Фото взято з сайту expreview.com

На жаль, джерело не наводить опис тих елементів конструкції системи охолодження, які знаходяться під кришкою. Мабуть, всі подробиці щодо цього стануть доступними або ближче до дати офіційного анонсу готового продукту, або вже після прем'єри виробу.

NVIDIA GeForce GT 240. Фото взято з сайту expreview.com
NVIDIA GeForce GT 240. Фото взято з сайту expreview.com

Ще однією відмінною рисою новинки є багатий набір її комунікаційних можливостей, який включає наявність виведених на задню панель портів DVI, HDMI і DisplayPort.

NVIDIA GeForce GT 240. Фото взято з сайту expreview.com
NVIDIA GeForce GT 240. Фото взято з сайту expreview.com

Нам з вами залишається лише запастися терпінням і почекати того моменту, коли розробники привселюдно оголосять про реліз свого нового дітища.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.