Шість варіантів використання зламаного iPod Автор: Andriy · Опубліковано: 31.12.2009 11:38 · Розділ: Техніка

Ніщо не вічне під місяцем, і iPod не виняток. Як і всі електронні пристрої, iPod, образно кажучи, може відправитися в магазин Apple на небесах (де ніхто ніколи нічого не продасть). Але це не означає, що ви не можете використовувати його після «смерті».

Фото взято з сайту newsland.ru
Фото взято з сайту newsland.ru

Варіантів як можна використовувати зламаний iPod без особливих обмежень є значна кількість. У iPod може відмовити багато компонентів: жорсткий диск, флеш-пам'ять, екран, підсвітка, навіть сам DSP (це такий чіп, який перетворює біти і байти в музику). Якщо помер, наприклад, тільки екран, Ви все ще можете використовувати роз'єм для навушників і слухати музику у випадковому порядку. Відмова одного з цих компонентів може призвести до непрацездатності iPod, але в ряді випадків, навіть без відправки плеєра в ремонт, його все ще можна використовувати.

1. Використовувати iPod з невеликими обмеженнями

Якщо ваш iPod на жорсткому диску і цей диск зіпсувався, ви зможете зробити з ним небагато. Найкраще віднести плеєр в ремонт, щоб там поставили новий диск. Однак у деяких випадках його ще можна використовувати - частково. Наприклад, якщо ви випадково упустили свій 160-гігабайтний iPod, щось всередині нього пошкодилося, і ви не можете завантажувати більше 20 ГБ музики. Але все одно навіть 20 ГБ цілком достатньо (у багатьох і того немає). Так що якщо ви упустили iPod, а частина диска все одно працює, використовуйте це.

2. Використовувати його або вдень, або з ліхтариком

Один із елементів, який може відмовити - це підсвітка екрану. Якщо це сталося, не вийде побачити щось на екрані просто так, хіба що під певним кутом. Дану несправність теж можна полагодити в сервісі. Або використовувати в режимі shuffle для відтворення музики. Ну а якщо і це вам не підходить - всерівно iPod можна використовувати як велику флешку.

3. Використовувати iPod як джерело для iTunes

Якщо батарея зіпсувалась (до речі, найпоширеніша проблема з цими плеєрами), його все ще можна використовувати. Варіант із сервісом і заміною батареї теж підійде, але зараз не про це. Можна підключити iPod до комп'ютера і використовувати його як джерело енергії - наприклад, відтворювати свою колекцію музики на роботі. Просто підключіть плеєр і запустіть iTunes, а потім вручну пробіжіться по розділах Music and Videos.

4. Використовувати його як джерело музики в машині

Точно так само, як і в попередній пораді, ви можете підключити iPod до будь-якого джерела живлення та використовувати для відтворення музики. Якщо у вашої машини є роз'єм для iPod (док-станція), просто включіть його і слухайте. Док-станція забезпечує плеєр енергією, а також служить джерелом для виходу звуку. І прикурювач теж можна використовувати в якості альтернативного джерела живлення, якщо у вас є касетний адаптер або FM-трансмітер для відтворення музики.

5. Підключити iPod до стереосистеми

Навіть з мертвою батареєю ви всеодно можете використовувати iPod як джерело стереосистеми в офісі чи вдома. Можете підключити будь-яку док-станцію з автономним живленням або док-колонки, або фірмовий кредл, підключений до розетки, і перетворити iPod на джерело звуку.

6. Використовувати iPod як велику флешку

Більшість iPod, за винятком Shuffle, Touch і iPhone, дозволяють підключати їх у якості знімних жорстких дисків. У вікні Summary в iTunes при підключенні iPod виберіть прапорець Enable Disk Use. Це дозволить використовувати iPod - наприклад, якщо у нього зламаний екран або навігаційні елементи – в якості флешки і продовжувати жити з ним далі.

Джерело newsland.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.