PQI розпочала випуск USB-накопичувача Cool Drive U366 з інтерфейсом SuperSpeed USB Автор: Andriy · Опубліковано: 30.12.2009 14:47 · Розділ: Техніка

Компанія PQI представила новий продукт, в якому використовується флеш-пам'ять. Це USB-накопичувач з інтерфейсом USB 3.0.

Cool Drive U366. Фото взято з сайту ixbt.com
Cool Drive U366. Фото взято з сайту ixbt.com

Новинка, що отримала назву Cool Drive U366, має компактний алюмінієвий корпус і кришку для роз'єму з прозорого пластику. Габарити виробу описує співвідношення 87x22x12 мм.

Найбільш важливою рисою Cool Drive U366, що відрізняє його від інших USB-накопичувачів, є швидкодія. За твердженням виробника, новий накопичувач в режимі читання здатний передавати дані зі швидкістю до 97 МБ/с. Зрозуміло, такий високий показник досягається при підключенні до порту USB 3.0. Завдяки зворотній сумісності, пристрій можна підключати до систем, що мають порти USB попереднього покоління.

Передбачено випуск трьох модифікацій - обсягом 16, 32 і 64 ГБ. Ціну Cool Drive U366 компанія поки не називає.

Cool Drive U366 - не перший продукт з інтерфейсом SuperSpeed USB в асортименті PQI. Трохи раніше компанія оголосила про випуск портативних накопичувачів H56 (HDD) і S533 (SSD), також оснащених цим інтерфейсом.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.