Huntkey X7 - блок живлення для ігрового ПК з трьома 3D-картами Автор: Andriy · Опубліковано: 30.12.2009 11:09 · Розділ: Техніка

Компанія Huntkey Enterprise Group, що нещодавно представила корпус для ПК H403, випустила чергову новинку, яка орієнтована на тих, хто збирає ПК самостійно. Нею став блок живлення потужністю 900 Вт, що одержав позначення Huntkey X7.

Блок живлення Huntkey X7. Фото взято з сайту ixbt.com
Блок живлення Huntkey X7. Фото взято з сайту ixbt.com

Виріб спрямовано на застосування у високопродуктивних ігрових системах - він здатний забезпечити електрикою до трьох 3D-карт, потужний процесор і інші компоненти ПК. Разом з тим, компанія підкреслює, що постаралася зробити Huntkey X7 дешевшим аналогічних блоків живлення інших виробників.

До особливостей конструкції виробник відносить застосування схеми з двома ланцюгами корекції коефіцієнта потужності, що працюють поперемінно. Це дозволило зменшити коливання струму і підвищити ефективність корекції. Блок живлення Huntkey X7 отримав сертифікат 80PLUS Silver. Напругу 12 В виведено з п'яти шин: одна використовується для живлення CPU, три - для 3D-карт, один - для накопичувачів. Блок живлення має модульну кабельну систему. Передбачено підключення кабелів з шестиштирьовими роз'ємами додаткового живлення і кабелів з восьміштирьовими роз'ємами додаткового живлення для графічних прискорювачів.

Заявлений час середнього напрацювання на відмову становить 100000 годин.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.