Адаптер Brando підключить будь-який SATA-диск до USB 3.0 Автор: Andriy · Опубліковано: 30.12.2009 11:03 · Розділ: Техніка

Нехай інтерфейс USB 3.0 поки не дуже розповсюджений, але підібрати оснащені ним продукти можна вже зараз, особливо якщо вкрай необхідна висока швидкість передачі даних між зовнішнім диском і комп'ютером - максимальна теоретична пропускна здатність інтерфейсу, як відомо, становить 4,8 Гбіт/с в порівнянні з 480 Мбіт/с для USB 2.0. Однак придбання нового накопичувача замість вже наявного може виявитися не найкращим рішенням, те саме стосується кейса. У зв'язку з цим японська компанія Timely вже в січні розраховує розпочати поставки адаптерів, що забезпечують підключення накопичувачів з інтерфейсом SATA до порту USB 3.0. Тим часом, подібний пристрій виробництва UNITEK вже можна купити в онлайн-магазині Brando, де він має код товару Y-1034, і крім власне SATA здатне працювати з перехідниками для IDE.

Фото взято з сайту usb.brando.com
Фото взято з сайту usb.brando.com

Показаний на ілюстраціях перехідник розрахований на спільне використання з накопичувачами, оснащеними інтерфейсами SATA 1,5 Гбіт/с і 3 Гбіт/с.

Фото взято з сайту usb.brando.com
Фото взято з сайту usb.brando.com

Як підкреслює компанія, декілька десятків гігабайт відео даних можуть бути скопійовані на диск в чотири рази швидше, ніж дозволяє USB 2.0. Адаптер відповідає специфікаціям Universal Serial Bus 3.0 версії 1.0, підтримує накопичувачі ємністю понад 2 Тб і роботу з операційними системами Window 7, Vista, XP, Linux. Габарити мініатюрного пристрою становлять 69х40х12 мм, вага дорівнює 67 г. Варто відзначити і недолік: функціонувати UNITEK USB 3.0 to SATA може лише при подачі додаткового живлення, для чого доведеться застосовувати блок живлення (100-240 В), що входить в комплект поставки. Вартість адаптера на веб-сайті Brando становить $48.

Фото взято з сайту usb.brando.com
Фото взято з сайту usb.brando.com

Джерела: 3dnews.ru, ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.