GM відкликає 22 тисячі Chevrolet Corvette через дефект Автор: Andriy · Опубліковано: 30.12.2009 10:58 · Розділ: Авто-мото

Концерн General Motors оголосив про відкликання 22 тисяч суперкарів Chevrolet Corvette зі знімною центральною частиною даху, випущених у період з 2005 по 2007 рік. Як повідомляє видання The Detroit News, через дефект конструкції дах може на ходу відірватися від автомобіля. Інформація від сервісних кампаній з'явилася на сайті Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США (NHTSA) 18 грудня, однак офіційно про це концерном GM було оголошено тільки в понеділок, 28 грудня.

Chevrolet Corvette. Фото взято з сайту auto.lenta.ru
Chevrolet Corvette. Фото взято з сайту auto.lenta.ru

За словами представників американського автовиробника, власникам таких автомобілів необхідно негайно відвідати сервісну станцію у випадку, якщо спостерігається погана фіксація даху, його пересування при закритті дверей, шум при проїзді нерівностей, а також попадання вологи в салон. General Motors планує сповістити про початок сервісної кампанії в січні майбутнього року. На станціях дах буде замінено на інший безкоштовно.

У травні 2006 року концерн GM уже проводив аналогічний відгук більше 30 тисяч "корветів". Як тоді заявили представники компанії, в автомобілів (переважно в гарячому і вологому кліматі) ущільнювач між дахом і рамою може відокремитися, що може призвести до відокремлення даху або попаданню вологи в салон. У зв'язку з цим була проведена сервісна кампанія, однак після її завершення надійшло ще 108 скарг про відділення верху навіть після ремонту. У GM уточнили, що травм або нещасних випадків, пов'язаних з цим дефектом, не зафіксовано.

Джерело auto.lenta.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.