Компактна акустика для HDTV-панелей Автор: Andriy · Опубліковано: 30.12.2009 10:53 · Розділ: Техніка

Більшість сучасних HDTV-панелей мають велику діагональ. Це говорить про те, що при організації домашнього кінотеатру вам може знадобитися досить багато вільного місця, щоб розмістити колонки навколо екрана. Багатьом не подобається стандартне рішення з покриттям і настінними колонками - з ними можуть виникнути труднощі, якщо ви захочете провести в кімнаті невелику перестановку меблів. Можливе вирішення проблеми запропонувала компанія Q Audio.

Акустична система Q-TV. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Акустична система Q-TV. Фото взято з сайту 3dnews.ru

100-ватна акустична 2.1-система Q-TV, що складається з сабвуфера і двох сателітів, кріпиться в несподіваному місці - прямо за ТВ-панеллю. Сабвуфер при цьому має товщину, що дорівнює всього якихось 7,5 сантиметрів. Єдиний недолік системи бачиться в тому, що вона займає роз'єми для кріплення VESA, тобто повісити свій телевізор на стіну (разом із системою Q-TV) ви не зможете.

Вартість акустичної системи Q-TV поки не анонсувалася, можливо це відбудеться на виставці CES 2010, де запланована її презентація.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.