У Львові ДАІ-шники вітали жінок за кермом з 8 березня … тортами Автор: Lussilda · Опубліковано: 06.03.2009 23:32 · Розділ: Цікаві факти

У п’ятницю, 6 березня, у Львові відбулася акція, приурочена до жіночого свята 8-го березня, під час якої представники обласного ДАІ роздавали жінкам за кермом торти. Про це повідомив начальник відділу зв’язків із громадськістю Головного управління МВС України у Львівській області Денис Харчук.

За словами правоохоронця, це була офіційна акція-привітання від львівських міліціонерів жінкам-водіям, «які за статистикою є меншими порушниками правил дорожнього руху, аніж чоловіки» і проходила вона за ініціативи керівництва місцевого відділу ДАІ.

Всього містом курсували 6 "святкових патрулів". Вони зупинили 150 жінок і подарували кожній торт. А оскільки на всіх ласощів не вистачило, то міліціонери напівжартома обіцяли до понеділка не штрафувати жінок за порушення правил дорожнього руху.

Деякі жінки були здивовані тим, що міліція зупиняє їх, і першою справою починали доводити інспекторам, що не порушували правил дорожнього руху. Адже не щодня даішник, замість того, щоб «здерти» штраф дасть торта.

Як повідомляється в ЗМІ, подібні акції пройшли в Сумах і Луцьку.

За матеріалами Українські Новини


Інші новини розділу