Друге дихання для Mazda RX-7 Автор: Andriy · Опубліковано: 29.12.2009 10:59 · Розділ: Авто-мото

Про повернення легендарного спорткара Mazda RX-7 писали багато, але безуспішно. В принципі, за чутками, машина повинна була з'явитися з дня на день останні роки два, але до цих пір її так ніхто і не бачив. Все ж таки, ми не змогли оминути нове повідомлення про те, що наступник RX-7 з'явиться вже в 2011 році.

Фото взято з сайту rstcars.com
Фото взято з сайту rstcars.com

Як пише видання Inside Line, автомобіль знаменує кінець моделі RX-8. Дивно, що остання якраз і прийшла на зміну RX-7 в 2003 році, але її дорожнеча викликала невеликий успіх у покупців, так що, швидше за все, Mazda згорне її виробництво.

Раніше повідомлялося, що новинка стане оснащуватися роторним двигуном Renesis 16X, представленим два роки тому на Токійському автосалоні (таким мотором був оснащений концепт-кар Taiki). Об'єм цього силового агрегату складає 1,6 літра, а його віддача може досягати 350 кінських сил (1,3-літровий мотор поточної «Мазди» RX-8 здатний розвивати 232 кінських сили). Однак тепер передбачається, що керівництво фірми вибере більш простий підхід і створить автомобіль, схожий по характеру з оригінальною RX-7. Потужність машини дорівнюватиме 200-250 кінських сил, а її вартість (в США) буде становити близько 25 тисяч доларів.

Здебільшого, все це припущення, однак, якщо легендарний спорткар дійсно повернеться (хай і в іншому вигляді), він зможе створити гідну конкуренцію купе Hyundai Genesis і серійному Toyota FT-86.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.