Новий вигляд кросовера Tornado 750 GTS Автор: Andriy · Опубліковано: 29.12.2009 10:41 · Розділ: Авто-мото

Пакет оновлень для кросовера Tornado 750 GTS. Фото взято з сайту rstcars.com
Пакет оновлень для кросовера Tornado 750 GTS. Фото взято з сайту rstcars.com

Займаючись тюнінгом автомобілів Porsche, ательє Gemballa зіткнулася з проблемою обмеженості модельного ряду німецького автовиробника, тому деякі машини доводиться доробляти по кілька разів. Та ще й проблема морального зносу. Ось, наприклад, кросовер Cayenne. Зробили версію Tornado 750 GTS, встановили ціну в 400 тисяч євро, але пройшов час, дизайн (хай і доопрацьований) трохи застарів і довелося вносити зміни.

Пакет оновлень для кросовера Tornado 750 GTS. Фото взято з сайту rstcars.com
Пакет оновлень для кросовера Tornado 750 GTS. Фото взято з сайту rstcars.com

По-перше, поставили нові фари (схожі використовуються на Gemballa Mirage GT, побудованому на базі спорткара Carrera GT). По-друге, підправили передній бампер (вбудували протитуманні фари). По-третє, встановили новий задній спойлер. На цьому, в принципі, все.

Салон Tornado 750 GTS. Фото взято з сайту rstcars.com
Салон Tornado 750 GTS. Фото взято з сайту rstcars.com

Але врахуйте, що автомобіль відрізняється зниженим вагою (приблизно на 250 кілограм) і 750-сильним восьмициліндровим турбомотором, що забезпечує розгін до «сотні» за 4,3 секунди і максимальну швидкість понад 300 кілометрів на годину. Потужні гальма (диски розмірністю 415/380 міліметрів з шести та чотирьохпоршневими супортами), 22-дюймові колеса, занижена на 70 міліметрів підвіска і «прокачаний» салон також є невід'ємною частиною машини. Але все це - лише за 400 тисяч євро.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.