Британська марка Triumph випустить «Боббер» Автор: Andriy · Опубліковано: 29.12.2009 10:37 · Розділ: Авто-мото

Стиль «Боббер» зародився на берегах туманного Альбіону в сорокових роках двадцятого століття. Вже пізніше, силами американських союзників, які повернулися після Війни з Європейського континенту, низькі мотоцикли з товстими шинами стали популярні і в Новому Світі. Але британська марка Triumph не забуває славні традиції минулого і до цього дня.

Triumph Bonneville. Фото взято з сайту auto.mail.ru
Triumph Bonneville. Фото взято з сайту auto.mail.ru

Triumph Bonneville вже має досить багато модифікацій. Всі вони вирішені в класичному стилі. Чергова версія готується британцями до наступного модельного року.

Правда, дизайн новинки розроблений не британцем, а австралійцем Деном Андерсоном. Як стверджує Ден, для нової модифікації не доведеться вносити кардинальних змін в конструкцію Bonneville. Зміні піддасться підвіска, колеса, вихлопна система і кермо. В іншому це той самий класичний Triumph.

Поки що офіційний представник британської компанії не озвучив приблизні ціни та строки поставок нової моделі, але вже відомо, що новинка буде пропонуватися покупцям як у Європі, так і в Америці.

Джерело auto.mail.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.