Derbi тестує електроцикл Автор: Andriy · Опубліковано: 29.12.2009 10:29 · Розділ: Авто-мото

Вже існує і світовий чемпіонат TTX GP, де беруть участь тільки спортивні електроцикли, і два десятки компаній, які щосили розробляють такі мотоцикли. Але тільки зараз з'явилася інформація про першого більш-менш великого виробника мотоциклів, що почав роботу в цій сфері.

Фото взято з сайту auto.mail.ru
Фото взято з сайту auto.mail.ru

Іспанська Derbi, хоч і не входить до числа найбільших виробників мототехніки, але все ж таки, досить відома. У лінійці компанії є і скутери, ендури і навіть, спортбайки, що беруть участь у чемпіонаті MotoGP (у свій час на Derbi їздив сам Валентино Россі).

Саме гоночний GPR125 став донором для нового елетромотоцикла компанії. Взявши за основу ходову частину гоночного мотоцикла, на ньому встановили електродвигун і блок батарей. Технічну сторону виробник поки не розкриває, але прототипи вже намотують перші кілометри на трасі Парк Мотор в Барселоні.

Наступного року Derbi планує виставити свій електроцикл на гонку TTX, яка відбуватиметься у липні на острові Мен. І з абсолютною упевненістю можна сказати, що слідом за першою ластівкою Derbi, потягнуться інші гранди.

Джерело auto.mail.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.