Тюнер PPI представив програму доопрацювань для Audi R8 Автор: Andriy · Опубліковано: 29.12.2009 10:25 · Розділ: Авто-мото

Краще пізно, ніж ніколи. Хоча автосалон в Дубаї вже підійшов до кінця, ми не могли відмовити собі в задоволенні розповісти Вам про останній проект німецької тюнінгової компанії PPI Automotive Design. «Фішка» тюнера - велика кількість карбону в обробці суперкара Audi R8, або, точніше, PPI RAZOR GTR.

Audi R8 з пакетом доопрацювань. Фото взято з сайту rstcars.com
Audi R8 з пакетом доопрацювань. Фото взято з сайту rstcars.com

Передній бампер зі спойлером-«губою», капот, передні і задні крила, «спідниці», бічні повітрозабірники, задній бампер з дифузором, задній спойлер - все це виконано з карбону. Єдиний виняток - моторний відсік з полікарбонату. Але подібні зміни покликані не тільки змінити зовнішній вигляд машини, але й знизити її вагу. У результаті розробникам вдалося позбутися 250 кілограмів.

Audi R8 з пакетом доопрацювань. Фото взято з сайту rstcars.com
Audi R8 з пакетом доопрацювань. Фото взято з сайту rstcars.com

Схуд автомобіль, що і говорити. Але й цього виявилося мало, адже інженери підготували ще й цілий ряд варіантів доведення двигунів, причому не тільки восьми, а й десятіціліндрового. За словами представників компанії, спорткар оснащений 580-сильною «вісімкою» або ж 600-сильним V10 (все це - після доробки) здатний розігнатися з нуля до «сотні» за 3,7 секунди. Максимальна швидкість при цьому становить 323 кілометри на годину.

Audi R8 з пакетом доопрацювань. Фото взято з сайту rstcars.com
Audi R8 з пакетом доопрацювань. Фото взято з сайту rstcars.com

Не обійшлося і без гальм (шестипоршневі механізми на передній осі і чотирьохпоршневі на задній), так само як і нових коліс (19-дюймові спереду і 20-дюймові ззаду з покришками Michelin Pilot Sport 2 265/35 і 335/30 відповідно). І, звичайно, інтер'єр з великою кількістю карбону. Куди без нього.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.