Ford проводить тести спорткупе Mustang з новим V8 Автор: Andriy · Опубліковано: 29.12.2009 10:14 · Розділ: Авто-мото

Компанія Ford представила трекову версію купе Mustang, яка оснащена новим восьмициліндровим двигуном і отримала ім'я BOSS 302R. Автомобіль названо на честь однойменного спортивного "Мустанга", підготовленого фірмою Bud Moore Engineering, який під управлінням пілота Парнелла Джонса в 70-х роках минулого століття успішно виступав в американському чемпіонаті Trans-Am. Про це повідомляє сайт Carscoop.

Mustang BOSS 302R. Фото взято з сайту auto.lenta.ru
Mustang BOSS 302R. Фото взято з сайту auto.lenta.ru

Новинка прийде на зміну трековому автомобілю Mustang FR500C і отримає п'ятилітровий двигун V8 потужністю 412 кінських сил, який працює в парі з шестиступінчастою механічною коробкою передач. Також машина стане оснащуватися потужними гальмівними механізмами Brembo, гоночними пружинами і амортизаторами, каркасом безпеки в салоні, кріслами-ковшами і системою, що дозволяє передавати на комп'ютер дані телеметрії і роботи всіх агрегатів.

Крім цього, Ford підготував ще більш "просунуту" трекову модифікацію – M-FR500-BOSS R1 – яка навіть може бути допущена до участі в перегонах серії Grand-Am Continental Tire Sports Car Challenge (раніше цей чемпіонат був відомий як KONI Challenge). Такий автомобіль оснащується форсованим мотором з модернізованою системою охолодження, шестиступінчастою "механікою", гоночною підвіскою з амортизаторами KONI, спортивними налаштуваннями і антиблокувальною системою гальм, а також іншою вихлопною системою.

Mustang BOSS 302R. Фото взято з сайту auto.lenta.ru
Mustang BOSS 302R. Фото взято з сайту auto.lenta.ru

За словами представників Ford, спортивним підрозділом американської компанії планується випустити лише 50 екземплярів трекового Mustang BOSS 302R. Перші автомобілі будуть доставлені клієнтам в другій половині наступного року. Вартість трековий версії складе 79 тисяч доларів, а ціни на модифікацію M-FR500-BOSS R1 будуть починатися від 129 тисяч доларів.

Джерело auto.lenta.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.