Розроблено голосовий перекладач для мобільних телефонів Автор: Вікторія · Опубліковано: 06.01.2010 11:47 · Розділ: Техніка

Компанія Toshiba анонсувала систему голосового перекладача для мобільних телефонів з функцією розпізнання мовлення та його перекладу з однієї мови на іншу.

Нова розробка здатна не тільки перекладати слова і фрази в текстовому варіанті, але також перекладати в режимі реального часу, завдяки вбудованому мобільному синтезатору мови. Головна особливість програми перекладача для телефонів полягає в її автономності.

Новий голосовий перекладач від Toshiba. Фото взято з сайту podrobnosti.ua
Новий голосовий перекладач від Toshiba. Фото взято з сайту podrobnosti.ua

Вона обробляє запити на переклад за рахунок ресурсів самого комунікатора, а не посилає завдання на віддалений сервіс. У Toshiba відзначили, що подібний спосіб позбавить користувачів від необхідності пошуку в Інтернеті, а також зробить переклад максимально швидким.

Використовуючи систему розпізнавання мовлення, мобільний перекладач визначає мову, на якій було зроблено запит. Потім програма використовує один з двох методів перекладу - машинний (на базі статистичних алгоритмів) або дослівний (текст розбивається на окремі елементи). Отриманий результат синтезується в мовлення і озвучується користувачеві. На даному етапі програма підтримує лише англійську, японську та китайську мови.

Toshiba вже продемонструвала роботу програми на своєму смартфоні TG01 з процесором Qualcomm, що працює на платформі Windows Mobile. Розробники відзначили, що створення програми-перекладача практично завершене і найближчим часом новинка надійде в продаж. Представники Toshiba також підкреслили, що ПЗ буде сумісним не тільки з Windows Mobile, але і з іншими мобільними платформами, такими як Google Android і iPhone OS.

Джерело vesti.kz


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.