Оновлений міні-корпусу SilverStone Sugo SG03-F Автор: Andriy · Опубліковано: 28.12.2009 16:29 · Розділ: Техніка

Компанія SilverStone Technology вирішила «переосмислити» у бік поліпшення дизайну свого флагманського малогабаритного корпусу серії Sugo під індексом SG03 і випустила його вдосконалену версію, яка відрізняється від оригіналу доопрацьованою конструкцією корзини для вінчестерів, а також товстішими сталевими стінками.

Модель SilverStone Sugo SG03-F. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Модель SilverStone Sugo SG03-F. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Модель SilverStone Sugo SG03-F (код SST-SG03B-F) пропонується в строгому чорному виконанні, має алюмінієву лицьову панель з дверцятами і металевими гратами, сумісна з платами формату Micro-ATX і допускає установку двох дискретних графічних адаптерів.

Модель SilverStone Sugo SG03-F. Внутрішній простір. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Модель SilverStone Sugo SG03-F. Внутрішній простір. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Виріб з габаритами 200x360x312 мм і вагою 5,12 кг володіє п'ятьма слотами розширення, обладнаний одним 5,25-дюймовим відсіком, має три посадковими місцями для 3,5-дюймових накопичувачів, а також оснащений виведеними назовні двома портами USB 2.0 і парою стандартних аудіороз'ємів. Всередині знаходяться два 120-мм вентилятора, кожен з яких обертається зі швидкістю 1200 оборотів в хвилину і створює шум не вище 20 дБ.

Модель SilverStone Sugo SG03-F. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Модель SilverStone Sugo SG03-F. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Тепер залишилося дізнатися, коли і за якою ціною описаний вище продукт з'явиться в продажу.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.