Визначено "найбільш жіночий" автомобіль року Автор: Andriy · Опубліковано: 28.12.2009 16:19 · Розділ: Авто-мото

У Лондоні вперше завершився черговий автомобільний конкурс із серії "Автомобіль року". На цей раз вибрали "найбільш жіночий" автомобіль поточного року.

Jaguar XF. Фото взято з сайту obzorauto.net
Jaguar XF. Фото взято з сайту obzorauto.net

Переможцем став Jaguar XF. Нова модель люксової марки відразу припала до смаку публіці, причому не тільки прекрасній її половині. Кількість замовлень на модель до початку офіційного продажу обнадіяла її творців. Та й кількість проданих автомобілів згодом цілком виправдала ці надії.

Jaguar XF. Фото взято з сайту cars.justelite.net
Jaguar XF. Фото взято з сайту cars.justelite.net

Трохи про конкурс. Найважливіше, мабуть, те, що він був проведений вперше. Кращого з кращих вибирали вісім жінок-журналістів з різних автомобільних видань зі всього світу. До учасників конкурсу увійшов 21 автомобіль з тих, які вони протестували протягом усього поточного року. Беззаперечним переможцем став британський XF, залишивши позаду ще одну новинку поточного року Volvo XC60 і дизельний Volkswagen Golf.

Jaguar XF. Фото взято з сайту saloncars.com
Jaguar XF. Фото взято з сайту saloncars.com

Судячи з переможця конкурсу, вибір прекрасної половини людства впав у бік зовнішнього ефекту - не можна не визнати того, що новий Jaguar вийшов дійсно красивим автомобілем. Правда ось самій моделі звання "найбільш жіночого автомобіля" може зробити "ведмежу послугу" - чоловіки, які купують автомобілі такого класу, явно не захочуть сидіти за кермом жіночого авто. А ось члени журі визнали цей автомобіль ідеальним для жінки - добре складений, якісний, зручний, і в той же час спортивний і, звичайно, люксовий.

Jaguar XF. Фото взято з сайту post-gazette.com
Jaguar XF. Фото взято з сайту post-gazette.com

Критерії, за якими вибирався кращий автомобіль в даній номінації, представляли собою типовий список характеристик авто, на які звертають увагу жінки при покупці машини. Серед них: простір для багажу, рівень ергономіки в салоні, зручність під час перевезення дітей, естетична складова та зручність управління. Твердих вимог до динаміки або потужності претендентів не було. Варто також відзначити, що оцінювалися різні модифікації однієї і тієї ж моделі, адже у різні країни поставляються різні автомобілі. Моделям, яким дозволялося брати участь, мали бути присутніми на ринках мінімум 10 країн протягом року (з вересня 2008 по вересень 2009).

Як розповідає голова журі Сенді Мюре з Нової Зеландії, в автомобільній галузі, як і в журналістиці, складно відшукати саме жіночу думку про машину. "Ми досить довго шукали і збирали разом жінок-журналістів, які могли б оцінити машини і проголосувати в цьому конкурсі. І, треба зізнатися, це було непросто, тому що серед автожурналістів небагато жінок. У результаті ми знайшли вісім колег, роботи яких були на дуже високому рівні. Для наступного конкурсу ми маємо намір розширити журі ", - заявила Мюре.

Нагорода була заснована в листопаді минулого року. До цих пір в інших подібних конкурсах, які проводяться по всьому світу, "кращий автомобіль" вибирали чоловіки. У той час як у 85% випадків на остаточне рішення про покупку тієї чи іншої машини в сім'ї впливає саме жінка, повідомляється в прес-релізі конкурсу.

Джерело newsland.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.