DisplayLink готує чіп для HD-відео через USB 3.0 Автор: Andriy · Опубліковано: 28.12.2009 16:13 · Розділ: Нові технології

DisplayLink повідомляє про плани поставок чіпа, який дозволить поєднувати через інтерфейс USB 3.0 джерела відеосигналу і пристрої виведення зображення, у другій половині 2010 року. У споживчих продуктах розробка з'явиться ближче до кінця року. На виставці електроніки CES в Лас-Вегасі в січні компанія продемонструє прототип пристрою, що передає відео на швидкості до 4,8 Гбіт/с – максимальної для стандарту SuperSpeed USB. Як відомо, поточна версія – USB 2.0 - підтримує пропускну здатність до 480 Мбіт/с.

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

Відповідно до оцінки виконавчого віце-президента з питань маркетингу та бізнес-розробок Денніса Креспо (Dennis Crespo), швидкість відеопередачі буде перевищувати можливості і VGA, і DVI, і HDMI. В даний час компанія вже продає версії чіпа для USB 2.0, який використовується в док-станціях для портативних комп'ютерів, відеоадаптерах і моніторах. Він підтримує частоту зміни кадрів до 60 fps і 26-27 fps у разі HD-відео. З новим же чіпом навіть 3D-контент повинен відтворюватися без нарікань. Однак необхідно, щоб SuperSpeed USB з'явився в ноутбуках і нетбуках, а станеться це ближче до наступних новорічних свят, коли Intel включить відповідну підтримку в свої чіпсети.

Серед клієнтів DisplayLink - Dell, Hewlett-Packard, Lenovo, Toshiba і три десятки інших виробників апаратного забезпечення за винятком Apple. З іншого боку, відзначає Креспо, продажу чіпів в секторі РК-дисплеїв розчаровують, і Samsung - чи не єдина компанія, що вбудовує підтримку USB в монітори. Незважаючи на переваги нових чіпів, DisplayLink відмовилася від планів прибрати з п'єдесталу DisplayPort і HDMI на ринку ПК. "Ми намагалися зробити USB переважаючим рішенням для настільних систем, але ринок зміщується у бік ноутбуків і нетбуків, навіщо боротися з тенденцією?", - Говорить Креспо.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.