Aston Martin випустив спецверсії моделей DBS і V12 Vantage Автор: Andriy · Опубліковано: 28.12.2009 16:11 · Розділ: Авто-мото

Якщо автомобілі Aston Martin не здаються вам такими вже й особливими, варто звернути увагу на нові спецверсії купе DBS і V12 Vantage - Carbon Black. Так, технічна частина залишилася без змін, але іноді достатньо, щоб машина просто радувала око. І у випадку з «Астон Мартін» ця мета досягнута.

Фото взято з сайту rstcars.com
Фото взято з сайту rstcars.com

Як можна здогадатися з назви, обидві машини мають чорне забарвлення кузова. Якщо бути точнішим, кузов фарбують особливим чорним «металліком», причому сама процедура проводиться вручну і займає 50 людино-годин. Додайте до цього карбонові накладки на бічних вентиляційних отворах, дещо змінене оформлення решітки радіатора і чорні 20-дюймові колісні диски і Ви можете отримати уявлення про зовнішній вигляд автомобіля. З іншого боку, можна просто переглянути опубліковані фотографії.

Фото взято з сайту rstcars.com
Фото взято з сайту rstcars.com

Тема чорного кольору знаходить своє продовження і в обробці салону. Нові сидіння виконані з застосуванням карбону і кевлару (що дозволить знизити загальну вагу машини на 17 кілограм) і вручну обшиті чорною шкірою з сріблястим прострочуванням, а центральна консоль оброблена «рояльним» лаком. І це ще не все. Хоча до чорного кольору це не має прямого відношення, у V12 Vantage з'явилася фірмова 700-ватна аудіосистема Aston Martin, а у DBS - Bang & Olufsen. Любов до музики ще ніхто не скасовував.

Фото взято з сайту rstcars.com
Фото взято з сайту rstcars.com

Імовірно, вартість спеціальних модифікацій буде приблизно на 5 відсотків вищою, ніж у стандартних спорткарів. Таким чином, ціни на V12 Vantage Carbon Black Edition і DBS Carbon Black Edition складуть 142 і 167 тисяч фунтів стерлінгів відповідно.

Джерело RSTcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.