Повітря у шкільних класах небезпечне для дитячого здоров'я Автор: Вікторія · Опубліковано: 04.01.2010 14:39 · Розділ: Краса і здоров'я

Дослідники стверджують, що в деяких шкільних класах повітря може містити більш високий рівень надзвичайно малих ультрадисперсних частинок, вкрай небезпечних для здоров'я.

При попаданні в легені ультрадисперсні частинки, що містяться в повітрі шкільних класів, можуть проявляти особливо токсичну дію, такі висновки озвучили стривожені австралійські і німецькі вчені.

Знання дістаються дітям ціною здоровя. Фото взято з сайту podrobnosti.ua
Знання дістаються дітям ціною здоровя. Фото взято з сайту podrobnosti.ua

Виявилося, що раніше увагу дослідників привертали зовнішні джерела цих невидимих часток, зокрема, викиди транспортних засобів, але ось про їхню наявність в приміщеннях раніше навіть не здогадувалися.

Дослідники виміряли рівень ультрадисперсних частинок у трьох шкільних кабінетах однієї австралійської школи і виявили, що їх рівень в класі був значно вищим, ніж на вулиці. Творча діяльність - склеювання, живопис і малювання - збільшують кількість небезпечних частинок до найвищих рівнів, так само як і прибирання приміщень за допомогою синтетичних миючих засобів.

Перевищення концентрації ультрадисперсних частинок у повітрі шкільних класів несе велику небезпеку для здоров'я дітей, стверджують фахівці.

Джерело podrobnosti.ua


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.