Каву приготує ... монітор Автор: Вікторія · Опубліковано: 04.01.2010 13:34 · Розділ: Техніка

Сучасна людина з ранку зазвичай випиває чашку кави, а вже потім сідає до комп'ютера. А дизайнер Клаус Дібель (Klaus Diebel) вирішив змінити цей усталений порядок: він створив монітор, який варить каву.

Без кави і без комп'ютерів важко уявити собі сучасне життя. Це - два невід'ємних атрибути Західної цивілізації, без яких вона просто не може існувати. Комп'ютер дає людям можливість працювати, кава - не засинати при цьому, почувати себе енергійно навіть в найбільш складних життєвих ситуаціях.

І ось Клаус Дібель вирішив об'єднати ці два поняття в одне. Він вмонтував кавоварку в монітор компанії Apple і назвав своє творіння - iMac CS (iMac Coffee Sub). Так що тепер з ранку можна йти одразу до комп'ютера, не заходячи на кухню.

Кавоварка в моніторі. Фото взято з сайту novate.ru
Кавоварка в моніторі. Фото взято з сайту novate.ru

На жаль, монітор після такої модернізації перестає бути власне монітором. Адже у нього всередині тепер механізми кавової машини, а не монітора. А там, де раніше був екран, розмістилася чашка для кави. Після таких перетворень те, що колись було екраном, здатне демонструвати тільки одну картинку з нейтральним сюжетом.

Звичайно, у такому варіанті з пристрою Клауса Дібеля мало пуття. Адже це вже кавова машинка, а не монітор. Шкода, що йому не вдалося повноцінно об'єднати ці два популярні девайси. Залишається сподіватися, що в майбутньому таки з'являться комп'ютери з вбудованими кавоварками. Тільки, мабуть, для подібних цілей краще використовувати не монітор, а системний блок.

Джерело novate.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.