У Японії з'являться електрозаправки, що працюють на сонячній енергії Автор: Вікторія · Опубліковано: 29.12.2009 15:35 · Розділ: Нові технології

Японський автомобільний гігант Toyota має намір побудувати для внутрішнього ринку оснащені сонячними батареями зарядні станції для електромобілів. Перші станції з'являться в місті Тойота (префектура Айті, Японія).

Спочатку планується розгорнути не більше 20 точок, які почнуть роботу одночасно з випуском в квітні наступного року модифікації «гібрида» Prius, здатного заряджатися від побутової розетки.

Ось воно - майбутнє. Фото взято з сайту techon.nikkeibp.co.jp
Ось воно - майбутнє. Фото взято з сайту techon.nikkeibp.co.jp

Вихідна потужність сонячних батарей, якими будуть комплектуватися електрозаправки становить 1,9 кВт, тоді як ємність стаціонарних акумуляторних батарей - 8,4 кВт. За хмарної погоди зарядка буде вестися від звичної мережі. А надлишки енергозапасів можуть використовуватися для забезпечення електрикою робочих приміщень станції. Сонячні електрозаправки з'являться в 11 районах міста, неподалік від муніципальних будівель і залізничних станцій.

Джерело techon.nikkeibp.co.jp


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.